Shenzhen Zhongtu Automation Technology Co., Ltd. weideng0516@126.com 86-0755-2975-2717
Πληροφορίες για το προϊόν
Πιστοποίηση: CE
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 3800
Μοντέλο ΑΡΙΘ.: |
ZT-HXJ441-R |
Δυναμικό: |
Ηλεκτρονικό ρεύμα 110~230V |
ρεύμα: |
5Α |
Εξουσία: |
680W |
Βάρος: |
65 κιλά |
Διαστάσεις: |
850*750*850mm |
Σύρμα συγκόλλησης: |
0,6 ~ 1,5mm σύρμα συγκόλλησης |
Ακρίβεια θερμοκρασίας: |
± 3 ° |
Ταχύτητα τροφοδοσίας συγκόλλησης: |
1 ~ 50mm/s |
Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: |
±0,02 χλστ |
Σειρά θερμοκρασίας θέρμανσης: |
0-550 ° C |
Αριθμός άξονα μηχανής: |
4axis |
X άξονας: |
400 χλστ |
Άξονας Υ: |
300mm/2y |
Άξονας Z: |
100 χλστ |
Σύστημα τροφοδοσίας σύρματος: |
Τεμαχισμένη τροφοδοσία σύρματος ακριβείας |
Μοντέλο ΑΡΙΘ.: |
ZT-HXJ441-R |
Δυναμικό: |
Ηλεκτρονικό ρεύμα 110~230V |
ρεύμα: |
5Α |
Εξουσία: |
680W |
Βάρος: |
65 κιλά |
Διαστάσεις: |
850*750*850mm |
Σύρμα συγκόλλησης: |
0,6 ~ 1,5mm σύρμα συγκόλλησης |
Ακρίβεια θερμοκρασίας: |
± 3 ° |
Ταχύτητα τροφοδοσίας συγκόλλησης: |
1 ~ 50mm/s |
Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: |
±0,02 χλστ |
Σειρά θερμοκρασίας θέρμανσης: |
0-550 ° C |
Αριθμός άξονα μηχανής: |
4axis |
X άξονας: |
400 χλστ |
Άξονας Υ: |
300mm/2y |
Άξονας Z: |
100 χλστ |
Σύστημα τροφοδοσίας σύρματος: |
Τεμαχισμένη τροφοδοσία σύρματος ακριβείας |
Υψηλής ποιότητας Μηχανή συγκόλλησης με σύρμα συγκόλλησης χωρίς μόλυβδο διπλής πλατφόρμας τριών αξόνων, σχεδιασμένη για κατασκευή PCB ακριβείας.
| Ονομα | Αυτόματο ρομπότ συγκόλλησης |
| Τόπος καταγωγής | ShenZhen, Κίνα |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Εργοστάσιο παραγωγής, SMT, DIP |
| Βασικά σημεία πώλησης | Αυτόματη Λειτουργία |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
| Βάρος | 65 κιλά |
| Τύπος μάρκετινγκ | Νέο προϊόν 2024 |
| Δυναμικό | 220/110V 50~60Hz |
| Περίοδος εγγύησης | 1 Έτος |
| Διαστάσεις | 850*750*850 χλστ |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 3 Χρόνια |
| Σύρμα συγκόλλησης | Σύρμα συγκόλλησης 0,6~1,5mm |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ±3° |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας συγκόλλησης | 1~50mm/s |
| Επαναλάβετε την ακρίβεια | ±0,02 χλστ |
| Μοντέλο | ZT-HXJ041R | ZT-HXJ441-R | ZT-HXJ4411-02 | ZT-HXJ4411-02R | Προσαρμογή φωτιστικών |
|---|---|---|---|---|---|
| Ισχύς συγκόλλησης | 200W | 200/400w 600W | 200/400W | 200/400/600W | Ανάγκη |
| Εύρος θερμοκρασίας θέρμανσης | 0-550ºC | ||||
| Αριθμός άξονα μηχανής | 4 άξονας | 4 άξονας | 4 άξονας | 5 άξονας | Μέγιστη ταχύτητα κίνησης |
| Άξονας Χ | 400 χλστ | 400 χλστ | 400 χλστ | 400mm/2X | 600mm/s |
| Άξονας Υ | 300 χλστ | 300mm/2Y | 300mm/2Y | 300mm/2Y | 600mm/s |
| Άξονας Z | 100 χλστ | 100 χλστ | 100 χλστ | 100 χλστ | 400 mm/s |
| Άξονας R | 360° | 360° | 0 | 360° | ±0,05° Σφάλμα |
| Σφάλματα θερμοκρασίας | ±2° | ||||
| Διάμετρος σύρματος κασσίτερου | φ0,6mm-1,5mm | ||||
| Χωρητικότητα αρχείου διδασκαλίας | 256MB, έως 999 αρχεία, μεμονωμένο αρχείο έως 1000 πόντους | ||||
| Πίεση αέρα | 4-5 kg/cm² | ||||
| Βάρος (Kg) | 58 κιλά | 68 κιλά | 75 κιλά | 85 κιλά | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος (mm) | 600*750*850 | 800*750*850 | 850*750*850 | 1000*750*850 | Για να παραγγείλετε |
Η Shenzhen Zhongtu Automation Technology Co., Ltd. εισάγει προηγμένες έννοιες και τεχνολογίες σχεδιασμού και είναι μια επιχείρηση εξοπλισμού αυτοματισμού που ενσωματώνει Ε&Α, σχεδιασμό, κατασκευή, εντοπισμό σφαλμάτων και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Η εταιρεία δραστηριοποιείται σε εξαρτήματα εργαλείων, μηχανικές μηχανές, επεξεργασία μη τυποποιημένων μηχανικών εξαρτημάτων, λύσεις βελτιστοποίησης γραμμής παραγωγής, μετασχηματισμό αυτοματοποιημένου εξοπλισμού γραμμής παραγωγής, μη τυπικό εξοπλισμό αυτοματισμού/αυτόματο σχεδιασμό και κατασκευή χειριστή φόρτωσης και εκφόρτωσης και αξεσουάρ εξοπλισμού, όργανα/μετρητές, πωλήσεις ηλεκτρονικών αξεσουάρ.
Προϊόντα που χρησιμοποιούνται με επιτυχία στον τομέα της παραγωγής ηλεκτρονικών ειδών, οθονών αφής, LCD/LED, κινητών τηλεφώνων και ηλεκτρονικών επικοινωνιών.
| Προπώληση | Σε Πώληση | Μετά την Πώληση |
|---|---|---|
|
|
|
Η έδρα μας είναι στο Guangdong της Κίνας, με έδρα το 2015, με 11-50 υπαλλήλους στο γραφείο μας.
Να παρέχετε πάντα δείγματα προπαραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. διενεργούν τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Συγκολλητικές μηχανές, μηχανές ακριβείας σημειακής συγκόλλησης, διανομείς κόλλας, μηχανές βιδώματος.
Παρέχουμε εξαιρετικά επαγγελματικές υπηρεσίες και εξοπλισμό υψηλής απόδοσης σε ανταγωνιστικές τιμές.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CIF, EXW, FCA, CPT. Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής: USD, EUR, HKD, CNY; Αποδεκτός τύπος πληρωμής: T/T, PayPal, μετρητά.
Εγγύηση 1 έτους για το μηχάνημα μονάδας και 3 χρόνια εγγύηση για την κύρια πλακέτα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες λεπτομέρειες.
Ναί! Είστε ευπρόσδεκτοι να υποβάλετε παραγγελίες δείγματος για να ελέγξετε την ποιότητα και τις υπηρεσίες μας.
Είμαστε επαγγελματίες κατασκευαστές μηχανημάτων αυτοματισμού από το 2015.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές