Shenzhen Zhongtu Automation Technology Co., Ltd. weideng0516@126.com 86-0755-2975-2717
Πληροφορίες για το προϊόν
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 6000
Πακέτο μεταφοράς: |
ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
Προσδιορισμός: |
100*78*85cm |
Εμπορικό σήμα: |
ZT |
Προέλευση: |
Shenzhen Guangdong, Κίνα |
Πακέτο μεταφοράς: |
ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
Προσδιορισμός: |
100*78*85cm |
Εμπορικό σήμα: |
ZT |
Προέλευση: |
Shenzhen Guangdong, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή βιδολόγησης |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Εφαρμοστέες βιομηχανίες | Εργοστάσιο παραγωγής, Εργοστάσιο οικιακών συσκευών |
| Τάση | AC 110-220V 50/60HZ |
| Διαστάσεις | 800 * 700 * 850mm (Π*Β*Υ) |
| Ρυθμιζόμενο εύρος ροπής | 0.5~20Nm |
| Βάρος | 85kg |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | ±0.02mm |
| Προδιαγραφές βιδών ασφάλισης | Βίδα M0.8 έως M5 |
| Αποδοτικότητα εργασίας | 1.2-1.5 δευτερόλεπτα ανά τεμάχιο |
| Ποσοστό επιτυχίας | ≥99.5% |
| Μοντέλο | ZT-LSJ041 | ZT-LSJ0441-01T | ZT-LSJ0441-02T | ZT-LSJ4411-BKB | Προσαρμογή εξαρτημάτων |
|---|---|---|---|---|---|
| Τροφοδοσία βιδών | Pick and Place, Μαγνητικό | Όπως απαιτείται | |||
| Πίεση αέρα εργασίας | 0.4~0.6MPA | ||||
| Ρυθμιζόμενο εύρος ροπής | 0.8-20Nm | ||||
| Αριθμός αξόνων μηχανής | 3 άξονες | 4 άξονες | 4 άξονες | 4 άξονες | Μέγιστη ταχύτητα κίνησης |
| Άξονας Χ | 400mm | 400mm | 400mm | 400mm/2X | 600mm/s |
| Άξονας Υ | 300mm | 300mm/2Y | 300mm/2Y | 300mm/2Y | 600mm/s |
| Άξονας Ζ | 100mm | 100mm | 100mm | 100mm | 400mm/s |
| Βάρος (Kg) | 50Kg | 65Kg | 65Kg | 85Kg | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος (mm) | 600*750*850 | 800*750*850 | 850*750*850 | 1000*750*850 | Κατόπιν παραγγελίας |
| Υπηρεσίες προ-πώλησης | Υπηρεσίες κατά την πώληση | Υπηρεσίες μετά την πώληση |
|---|---|---|
|
|
|
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές