Shenzhen Zhongtu Automation Technology Co., Ltd. weideng0516@126.com 86-0755-2975-2717
Πληροφορίες για το προϊόν
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 6000
Πακέτο μεταφοράς: |
ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
Προσδιορισμός: |
100*78*85cm |
Εμπορικό σήμα: |
ZT |
Προέλευση: |
Shenzhen Guangdong, Κίνα |
Πακέτο μεταφοράς: |
ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
Προσδιορισμός: |
100*78*85cm |
Εμπορικό σήμα: |
ZT |
Προέλευση: |
Shenzhen Guangdong, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή κλειδώματος με βίδα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Κατασκευαστική μονάδα, εργοστάσιο οικιακών συσκευών |
| Τετάρτη | Δυναμικό ρεύματος: |
| Μέγεθος | 800 * 700 * 850 mm (Δ*Δ*Η) |
| Ρυθμίσιμη περιοχή ροπής | 0.5~20Nm |
| Βάρος | 85 κιλά |
| Ακριβότητα θέσης | ±0,02 mm |
| Προδιαγραφές βίδες κλειδώματος | Στροφή M0.8 έως M5 |
| Αποτελεσματικότητα της εργασίας | 10,2-1,5 δευτερόλεπτα ανά κομμάτι |
| Ποσοστό επιτυχίας | ≥ 99,5% |
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚΑΧ | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουνίου 2006. | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | Προσαρμογή των συσσωρευτών |
|---|---|---|---|---|---|
| Τροφοδοσία με βίδα | Διαλέξτε και τοποθετήστε, μαγνητικό | Όσο Χρειαζόμαστε | |||
| Εργασιακή πίεση αέρα | 00,4 έως 0,6 MPA | ||||
| Ρυθμίσιμη περιοχή ροπής | 00,8-20Nm | ||||
| Αριθμός άξονα μηχανής | 3 άξονες | 4 άξονες | 4 άξονες | 4 άξονες | Μέγιστη ταχύτητα κίνησης |
| Άξονας Χ | 400 χιλιοστά | 400 χιλιοστά | 400 χιλιοστά | 400 mm/2X | 600 mm/s |
| Άξονας Y | 300 χιλιοστά | 300 mm/2Y | 300 mm/2Y | 300 mm/2Y | 600 mm/s |
| Άξονας Z | 100 χιλιοστά | 100 χιλιοστά | 100 χιλιοστά | 100 χιλιοστά | 400 mm/s |
| Βάρος (kg) | 50 κιλά | 65 κιλά | 65 κιλά | 85 κιλά | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος (mm) | 600*750*850 | 800*750*850 | 850*750*850 | 1000*750*850 | Παραγγελία |
| Υπηρεσίες πριν από την πώληση | Υπηρεσίες εντός της πώλησης | Υπηρεσίες μετά την πώληση |
|---|---|---|
|
|
|
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές