Shenzhen Zhongtu Automation Technology Co., Ltd. weideng0516@126.com 86-0755-2975-2717
Πληροφορίες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ZhongTu
Πιστοποίηση: CE, ISO, RoHS
Αριθμό μοντέλου: ZT-HXJ441-R
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: USD 2600
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινη θήκη
Όροι πληρωμής: L/CT/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10
Μοντέλο ΑΡΙΘ.: |
Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
Δυναμικό: |
Ηλεκτρονικό ρεύμα 110~230V |
Ρεύμα: |
5Α |
Εξουσία: |
680W |
Βάρος: |
85 κιλά |
Διαστάσεις: |
1000*750*850mm |
Σύρμα συγκόλλησης: |
0,6 ~ 1,5mm σύρμα συγκόλλησης |
Ακρίβεια θερμοκρασίας: |
± 3 ° |
Ταχύτητα τροφοδοσίας συγκόλλησης: |
1 ~ 50mm/s |
Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: |
±0,02 χλστ |
Σειρά θερμοκρασίας θέρμανσης: |
0-550 ° C |
Αριθμός άξονα μηχανής: |
5 άξονας |
X άξονας: |
400mm/2X |
Άξονας Υ: |
300mm/2y |
Άξονας Z: |
100 χλστ |
Μοντέλο ΑΡΙΘ.: |
Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
Δυναμικό: |
Ηλεκτρονικό ρεύμα 110~230V |
Ρεύμα: |
5Α |
Εξουσία: |
680W |
Βάρος: |
85 κιλά |
Διαστάσεις: |
1000*750*850mm |
Σύρμα συγκόλλησης: |
0,6 ~ 1,5mm σύρμα συγκόλλησης |
Ακρίβεια θερμοκρασίας: |
± 3 ° |
Ταχύτητα τροφοδοσίας συγκόλλησης: |
1 ~ 50mm/s |
Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: |
±0,02 χλστ |
Σειρά θερμοκρασίας θέρμανσης: |
0-550 ° C |
Αριθμός άξονα μηχανής: |
5 άξονας |
X άξονας: |
400mm/2X |
Άξονας Υ: |
300mm/2y |
Άξονας Z: |
100 χλστ |
Προηγμένο αυτόματο ρομπότ συγκόλλησης σχεδιασμένο για εφαρμογές συγκόλλησης ακριβείας σε εργοστάσια παραγωγής, διαδικασίες SMT και DIP. Διαθέτει διπλές κεφαλές συγκόλλησης και άξονα περιστροφής για βελτιωμένη ευελιξία και παραγωγικότητα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Κίνα |
| Εφαρμοστέες βιομηχανίες | Εργοστάσιο παραγωγής, SMT, DIP |
| Βάρος | 85Kg |
| Τάση | 220/110V 50~60Hz |
| Διαστάσεις | 1000*750*850mm |
| Ισχύς | 680W |
| Ρεύμα | 5A |
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ±3° |
| Σύρμα συγκόλλησης | Σύρμα συγκόλλησης 0,6~1,5mm |
| Περίοδος εγγύησης | 1 Έτος |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 3 Έτη |
| Μοντέλο | ZT-HXJ041R | ZT-HXJ441-R | ZT-HXJ4411-02 | ZT-HXJ4411-02R | Προσαρμογή |
|---|---|---|---|---|---|
| Ισχύς συγκόλλησης | 200W | 200/400w 600W | 200/400W | 200/400/600W | Διαθέσιμο |
| Άξονας Χ | 400mm | 400mm | 400mm | 400mm/2X | 600mm/s |
| Άξονας Υ | 300mm | 300mm/2Y | 300mm/2Y | 300mm/2Y | 600mm/s |
| Άξονας Ζ | 100mm | 100mm | 100mm | 100mm | 400mm/s |
| Άξονας R | 360° | 360° | 0 | 360° | Σφάλμα ±0,05° |
| Βάρος | 58Kg | 68Kg | 75Kg | 85Kg | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | 600*750*850mm | 800*750*850mm | 850*750*850mm | 1000*750*850mm | Κατόπιν παραγγελίας |
Η Shenzhen Zhongtu Automation Technology Co., Ltd. είναι μια επιχείρηση αυτοματισμού εξοπλισμού που ενσωματώνει Ε&Α, σχεδιασμό, κατασκευή, αποσφαλμάτωση και υπηρεσίες μετά την πώληση. Ιδρύθηκε το 2015, ειδικευόμαστε σε:
Τιμές και έλεγχος ποιότητας απευθείας από τον κατασκευαστή
Μείωση συνολικού κόστους παραγωγής μέσω αυτοματισμού
Βελτίωση επιπέδων αυτοματισμού και πληροφοριών
Βελτίωση απόδοσης και συνέπειας προϊόντων
| Προ-πώληση | Κατά την πώληση | Μετά την πώληση |
|---|---|---|
|
|
|
Επαγγελματίας κατασκευαστής μηχανών αυτοματισμού με έδρα την Γκουανγκντόνγκ, Κίνα από το 2015 με 11-50 υπαλλήλους.
Δείγματα προ-παραγωγής και τελικός έλεγχος πριν από την αποστολή διασφαλίζουν σταθερή ποιότητα.
Μηχανές συγκόλλησης, μηχανές συγκόλλησης ακριβείας, διανομείς κόλλας και μηχανές βιδώματος.
Επαγγελματική εξυπηρέτηση, εξοπλισμός υψηλής απόδοσης και ανταγωνιστικές τιμές για την επιτυχία των πελατών.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές