Shenzhen Zhongtu Automation Technology Co., Ltd. weideng0516@126.com 86-0755-2975-2717
Πληροφορίες για το προϊόν
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 6000
Εμπορικό σήμα: |
ZT |
Κατάλληλο για: |
Διαφορετικοί τύποι βιδών |
Σύστημα Ελέγχου: |
PLC |
Δυναμικό: |
110-230V |
Στροφή κλεισίματος ροπής: |
0,1-3,0 nm |
Χαρακτηριστικά ασφαλείας: |
Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, φρουρές ασφαλείας |
Μηχανή βίδα κλειδώματος: |
Μηχανή κλειδώματος με βίδα 5 άξων |
Αυτοματοποιημένη μηχανή βίδα: |
Μηχανή ρουφήξης με ρουφήξη |
Επίδειξη: |
Οθόνη αφής |
Εφαρμογή: |
Όλη η βιομηχανία |
Τρόπος σίτισης: |
Δονητικός τροφοδότης μπολ |
Παραγωγική ικανότητα: |
100000 |
Εμπορικό σήμα: |
ZT |
Κατάλληλο για: |
Διαφορετικοί τύποι βιδών |
Σύστημα Ελέγχου: |
PLC |
Δυναμικό: |
110-230V |
Στροφή κλεισίματος ροπής: |
0,1-3,0 nm |
Χαρακτηριστικά ασφαλείας: |
Κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης, φρουρές ασφαλείας |
Μηχανή βίδα κλειδώματος: |
Μηχανή κλειδώματος με βίδα 5 άξων |
Αυτοματοποιημένη μηχανή βίδα: |
Μηχανή ρουφήξης με ρουφήξη |
Επίδειξη: |
Οθόνη αφής |
Εφαρμογή: |
Όλη η βιομηχανία |
Τρόπος σίτισης: |
Δονητικός τροφοδότης μπολ |
Παραγωγική ικανότητα: |
100000 |
| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή Ασφάλισης Βιδών |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Εργοστάσιο Παραγωγής, Εργοστάσιο Οικιακών Συσκευών |
| Τάση | AC 110-220V 50/60HZ |
| Διαστάσεις | 800 * 700 * 850mm (Π*Β*Υ) |
| Ρυθμιζόμενο Εύρος Ροπής | 0.5~20Nm |
| Βάρος | 85kg |
| Ακρίβεια Τοποθέτησης | ±0.02mm |
| Προδιαγραφές Βιδών Ασφάλισης | Βίδα M0.8 έως M5 |
| Αποδοτικότητα Εργασίας | 1.2-1.5 δευτερόλεπτα ανά τεμάχιο |
| Ποσοστό Επιτυχίας | ≥99.5% |
| Μοντέλο | ZT-LSJ041 | ZT-LSJ0441-01T | ZT-LSJ0441-02T | ZT-LSJ4411-BKB | Προσαρμογή Εξαρτημάτων |
|---|---|---|---|---|---|
| Τροφοδοσία Βιδών | Pick and Place, Μαγνητικό | Όπως Απαιτείται | |||
| Πίεση Αέρα Λειτουργίας | 0.4~0.6MPA | ||||
| Ρυθμιζόμενο Εύρος Ροπής | 0.8-20Nm | ||||
| Αριθμός Άξονα Μηχανής | 3 άξονες | 4 άξονες | 4 άξονες | 4 άξονες | Μέγιστη ταχύτητα κίνησης |
| Άξονας X | 400mm | 400mm | 400mm | 400mm/2X | 600mm/s |
| Άξονας Y | 300mm | 300mm/2Y | 300mm/2Y | 300mm/2Y | 600mm/s |
| Άξονας Z | 100mm | 100mm | 100mm | 100mm | 400mm/s |
| Βάρος (Kg) | 50Kg | 65Kg | 65Kg | 85Kg | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος (mm) | 600*750*850 | 800*750*850 | 850*750*850 | 1000*750*850 | Κατόπιν παραγγελίας |
| Υπηρεσίες Προ-Πώλησης | Υπηρεσίες Κατά την Πώληση | Υπηρεσίες Μετά την Πώληση |
|---|---|---|
|
|
|
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές