Shenzhen Zhongtu Automation Technology Co., Ltd. weideng0516@126.com 86-0755-2975-2717
Πληροφορίες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ZT
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Δοκιμαστική μονάδα
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΣΕΤ
Τιμή: USD510-650/SET
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χάρτινο κουτί
Χρόνος παράδοσης: 7-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100set/μήνα
Σύστημα ελέγχου: |
Ψηφιακός ελεγκτής θερμοκρασίας |
Μέθοδος θέρμανσης: |
Ηλεκτρική Θέρμανση |
Μέθοδος συγκόλλησης: |
Εγχειρίδιο |
Μετάδοση: |
Λειτουργία πεντάλ |
Προέλευση: |
Shenzhen, Guangdong, Κίνα |
Σιδηροπίνακα: |
1-20mm |
Προσαρμογή: |
Ναί |
Τρόπος συγκόλλησης: |
Εγχειρίδιο, ημιαυτόματο |
Εύρος θερμοκρασίας: |
200-480°C |
Κράτη σιδήρου συγκόλλησης: |
ευκανόνιστος |
Σύστημα ελέγχου: |
Ψηφιακός ελεγκτής θερμοκρασίας |
Μέθοδος θέρμανσης: |
Ηλεκτρική Θέρμανση |
Μέθοδος συγκόλλησης: |
Εγχειρίδιο |
Μετάδοση: |
Λειτουργία πεντάλ |
Προέλευση: |
Shenzhen, Guangdong, Κίνα |
Σιδηροπίνακα: |
1-20mm |
Προσαρμογή: |
Ναί |
Τρόπος συγκόλλησης: |
Εγχειρίδιο, ημιαυτόματο |
Εύρος θερμοκρασίας: |
200-480°C |
Κράτη σιδήρου συγκόλλησης: |
ευκανόνιστος |
| Σίδερο Συγκόλλησης | Αποσπώμενος σχεδιασμός |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 200-450°C |
| Μέγεθος Κόλλησης | Εξωτερική διάμετρος 0,6~1,2mm (εξοικονομεί 15% κατανάλωση κόλλησης) |
| Μετάδοση | Λειτουργία με πεντάλ |
| Μοντέλο | SA-100 |
| Εφαρμόσιμοι Συνδετήρες | Συνδετήρες DC/RCA/TV, συμπαγείς βύσματα, κ.λπ. |
| Τόπος Προέλευσης | ShenZhen, Κίνα |
| Εφαρμόσιμες Βιομηχανίες | Εργοστάσιο Παραγωγής, SMT, DIP |
| Πίεση αέρα εισόδου | 0,4-0,8Mpa |
| Βάρος | 20Kg |
| Τάση | 110-240V/50HZ Έξοδος 24V/2A |
| Περίοδος εγγύησης | 1 Έτος |
| Διαστάσεις | 400*400*500mm |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 3 Έτη |
| Ισχύς | 160W |
| Ακρίβεια Θερμοκρασίας | ±3° |
| Προ-πώληση | Κατά την Πώληση | Μετά την Πώληση |
|---|---|---|
|
|
|
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές