Shenzhen Zhongtu Automation Technology Co., Ltd. weideng0516@126.com 86-0755-2975-2717
Πληροφορίες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ZT
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Δοκιμαστική μονάδα
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΣΕΤ
Τιμή: USD510-650/SET
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χάρτινο κουτί
Χρόνος παράδοσης: 7-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100set/μήνα
Πίεση Εργασίας: |
0,5MPa |
Λειτουργία λειτουργίας: |
Χειροκίνητο και ημιαυτόματο |
Περιοχή συγκόλλησης: |
0.5-20 mm2 |
Πακέτο μεταφοράς: |
Χάρτινο κουτί |
Συχνότητα εργασίας: |
19.6-20.2KHz |
Τρόπος λειτουργίας: |
Ημιαυτόματο με έλεγχο πεντάλ ποδιού |
Ακριβότητα μήκους πυρήνα: |
1~20mm/±1mm |
Τροφοδοτικό: |
220V/110V |
Εύρος θερμοκρασίας συγκόλλησης: |
200°C - 450°C |
Λειτουργία ελέγχου: |
Σταθερός έλεγχος θερμοκρασίας |
Παραγωγικότητα: |
900~1200pcs/h |
Οδηγούμενος Τύπος: |
Ηλεκτρικό, Πνευματικό |
Πίεση Εργασίας: |
0,5MPa |
Λειτουργία λειτουργίας: |
Χειροκίνητο και ημιαυτόματο |
Περιοχή συγκόλλησης: |
0.5-20 mm2 |
Πακέτο μεταφοράς: |
Χάρτινο κουτί |
Συχνότητα εργασίας: |
19.6-20.2KHz |
Τρόπος λειτουργίας: |
Ημιαυτόματο με έλεγχο πεντάλ ποδιού |
Ακριβότητα μήκους πυρήνα: |
1~20mm/±1mm |
Τροφοδοτικό: |
220V/110V |
Εύρος θερμοκρασίας συγκόλλησης: |
200°C - 450°C |
Λειτουργία ελέγχου: |
Σταθερός έλεγχος θερμοκρασίας |
Παραγωγικότητα: |
900~1200pcs/h |
Οδηγούμενος Τύπος: |
Ηλεκτρικό, Πνευματικό |
| Κολλητήρι | Αποσπώμενος σχεδιασμός |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 200-450°C |
| Μέγεθος Κόλλησης | Εξωτερική διάμετρος 0,6~1,2mm (εξοικονομεί 15% κατανάλωση κόλλησης) |
| Μετάδοση | Λειτουργία με πεντάλ |
| Μοντέλο | SA-100 |
| Εφαρμόσιμοι Σύνδεσμοι | Σύνδεσμοι DC/RCA/TV, συμπαγείς βύσματα, κ.λπ. |
| Τόπος Προέλευσης | ShenZhen, Κίνα |
| Εφαρμόσιμες Βιομηχανίες | Εργοστάσιο Παραγωγής, SMT, DIP |
| Πίεση αέρα εισόδου | 0,4-0,8Mpa |
| Βάρος | 20Kg |
| Τάση | 110-240V/50HZ Έξοδος 24V/2A |
| Περίοδος εγγύησης | 1 Έτος |
| Διαστάσεις | 400*400*500mm |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 3 Έτη |
| Ισχύς | 160W |
| Ακρίβεια Θερμοκρασίας | ±3° |
| Προ-πώληση | Κατά την πώληση | Μετά την πώληση |
|---|---|---|
|
|
|
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές