Shenzhen Zhongtu Automation Technology Co., Ltd. weideng0516@126.com 86-0755-2975-2717
Πληροφορίες για το προϊόν
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: ZT
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: Δοκιμαστική μονάδα
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΣΕΤ
Τιμή: USD510-650/SET
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χάρτινο κουτί
Χρόνος παράδοσης: 7-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100set/μήνα
Ακριβότητα στροφής σύρματος: |
± 2mm |
Τροφοδοτικό: |
Μία φάση εναλλασσόμενου ρεύματος 220V 50Hz |
Τύπος συγκόλλησης: |
Wave Soldering / Επιλεκτική συγκόλληση |
Ταχύτητα συγκόλλησης: |
Ρυθμιζόμενο, 0-10 cm/s |
Αποτελεσματικότητα Παραγωγής: |
600 έως 700 μονάδες/ώρα |
Μέθοδος θέρμανσης: |
Ηλεκτρική Θέρμανση |
Διάμετρος καλωδίου συγκόλλησης: |
0,3-1,2 χλστ |
Εύρος θερμοκρασίας: |
200-480°C |
Το Σιδηρούν Κεφάλαιο: |
Καθαρό χαλκό (θερμοανθεκτικό και ανθεκτικό) |
Σύστημα ελέγχου: |
Ψηφιακός ελεγκτής θερμοκρασίας |
Σιδερένια λαβή συγκόλλησης: |
Αντιστατικό σχέδιο |
Σταθερότητα θερμοκρασίας: |
± 2 ℃ |
Τεχνουργήματα: |
Αναπληρώσιμος |
Χαρακτηριστικά ασφαλείας: |
Προστασία υπερθέρμανσης, διακοπή έκτακτης ανάγκης |
Ακριβότητα στροφής σύρματος: |
± 2mm |
Τροφοδοτικό: |
Μία φάση εναλλασσόμενου ρεύματος 220V 50Hz |
Τύπος συγκόλλησης: |
Wave Soldering / Επιλεκτική συγκόλληση |
Ταχύτητα συγκόλλησης: |
Ρυθμιζόμενο, 0-10 cm/s |
Αποτελεσματικότητα Παραγωγής: |
600 έως 700 μονάδες/ώρα |
Μέθοδος θέρμανσης: |
Ηλεκτρική Θέρμανση |
Διάμετρος καλωδίου συγκόλλησης: |
0,3-1,2 χλστ |
Εύρος θερμοκρασίας: |
200-480°C |
Το Σιδηρούν Κεφάλαιο: |
Καθαρό χαλκό (θερμοανθεκτικό και ανθεκτικό) |
Σύστημα ελέγχου: |
Ψηφιακός ελεγκτής θερμοκρασίας |
Σιδερένια λαβή συγκόλλησης: |
Αντιστατικό σχέδιο |
Σταθερότητα θερμοκρασίας: |
± 2 ℃ |
Τεχνουργήματα: |
Αναπληρώσιμος |
Χαρακτηριστικά ασφαλείας: |
Προστασία υπερθέρμανσης, διακοπή έκτακτης ανάγκης |
| Σίδηρο συγκόλλησης | Αποσυναρμολογητέο σχέδιο |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 200-450°C |
| Μέγεθος κασσίτερου συγκόλλησης | OD 0,6~1,2 mm (σώζει 15% κατανάλωση κασσίτερου) |
| Μεταφορά | Λειτουργία πεδίου |
| Σχήμα | SA-100 |
| Εφαρμόσιμες συνδέσεις | Συνδέσεις DC/RCA/TV, στερεές πρίζες κλπ. |
| Χώρος καταγωγής | Σεν Ζεν, Κίνα |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εταιρεία παραγωγής, SMT, DIP |
| Πίεση εισερχόμενου αέρα | 00,4-0,8Mpa |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Τετάρτη | 110-240V/50HZ Έκδοση 24V/2A |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| Μέγεθος | 400*400*500 χιλιοστά |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων | 3 χρόνια |
| Δύναμη | 160W |
| Ακριβότητα θερμοκρασίας | ±3° |
| Προπώληση | Πωλείται | Μετά την πώληση |
|---|---|---|
|
|
|
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές