Shenzhen Zhongtu Automation Technology Co., Ltd. weideng0516@126.com 86-0755-2975-2717
Πληροφορίες για το προϊόν
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 999
Αντλία κενού: |
Βρύση για ηλεκτρική ενέργεια |
Χαρακτηριστικά Ασφαλείας: |
Συναγερμός υπερθέρμανσης, συναγερμός υπερπίεσης |
Τροφοδοτικό: |
AC 220V, 50Hz |
Τύπος μάρκετινγκ: |
Νέο προϊόν 2023 |
Κατάλληλο Μέγεθος: |
κάτω από 12 ίντσες |
Εύρος τάσης: |
220V / 110V 50/60HZ |
Σωλήνας εισαγωγής: |
φ8×5 |
Μέγιστο ύψος: |
100mm/150mm |
Μοντέλο: |
OCA-1234 |
Τιμή κενού: |
99% |
Εφαρμογή: |
Πλαστικοποίηση φιλμ OCA σε οθόνες LCD |
Ταχύτητα πλαστικοποίησης: |
30 δευτερόλεπτα ανά φύλλο |
Ταχύτητα πλαστικοποίησης: |
0-10 mm/s |
τύπος: |
Αυτόματο |
Αντλία κενού: |
Βρύση για ηλεκτρική ενέργεια |
Χαρακτηριστικά Ασφαλείας: |
Συναγερμός υπερθέρμανσης, συναγερμός υπερπίεσης |
Τροφοδοτικό: |
AC 220V, 50Hz |
Τύπος μάρκετινγκ: |
Νέο προϊόν 2023 |
Κατάλληλο Μέγεθος: |
κάτω από 12 ίντσες |
Εύρος τάσης: |
220V / 110V 50/60HZ |
Σωλήνας εισαγωγής: |
φ8×5 |
Μέγιστο ύψος: |
100mm/150mm |
Μοντέλο: |
OCA-1234 |
Τιμή κενού: |
99% |
Εφαρμογή: |
Πλαστικοποίηση φιλμ OCA σε οθόνες LCD |
Ταχύτητα πλαστικοποίησης: |
30 δευτερόλεπτα ανά φύλλο |
Ταχύτητα πλαστικοποίησης: |
0-10 mm/s |
τύπος: |
Αυτόματο |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | zhongtuautotion |
| Condition | New |
| Weight | 35KG |
| Voltage | 220V / 110V 50/60HZ |
| Power | 500W |
| Dimensions | 40×40×50cm |
| Warranty | 1 Year |
| Core Components Warranty | 3 Years |
| Pre-Sale | In Sale | After Sale |
|---|---|---|
|
|
|